Florbal se stal v Orlu velmi oblíbeným sportem pro všechny věkové kategorie. I v naší jednotě se florbalu již několik let věnujeme. Pravidelně se zúčastňujeme župních turnajů a úspěšně reprezentujeme naši jednotu v Orelské florbalové lize.

Tréninky probíhají v orelské tělocvičně na Medlánecké ulici.

Vedoucí florbalového oddílu: 
Tomáš Pivoňka
tel:  608 453 428
email: TPivonka@seznam.cz 

  • Florbal muži
  • Florbal mladší žáci
  • Florbal elévové
  • Florbal předpřípravka

Hráči Orla Brno-Řečkovice jsou v sezóně 2017/18 florbaloví vicemistři!

Florbaloví orlové z Řečkovic získali poprvé, v historii orelské jednoty Brno-Řečkovice medaili v rámci celorepublikové Orelské florbalové ligy. Medaile z finálového turnaje v Tišnově má podobu stříbra v kategorii elévů (ročník narození 2007–2009).
Florbalové orelské ligy se zúčastnilo v sezóně 2017/2018 v kategorii elévů 15 týmů a před řečkovickým družstvem skončil pouze tým Fbc Floorbee Orel Uherský Brod. Většina hráčů z dvaadvacetičlenného družstva, které vedou Ing. Marek Hadra a RNDr. Jiří Škrob, jsou spolu již pátým rokem a kromě dvou tréninků týdně se účastní např. také společného týdenního letního sportovního kempu.
V řečkovické orelské jednotě se florbalu věnuje přes 60 dětí ve třech věkových kategoriích a florbal zde má již téměř patnáctiletou tradici.

 

MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Statutární město Brno
Jihomoravský kraj
MŠMT