Baví Vaše děti sportovat a chcete vyzkoušet florbal? 
Florbaloví trenéři Orla Brno Řečkovice otevírají nový kroužek pro děti narozené v letech 2016-2018. Tréninky budou od půlky září 1x týdně na Orlovně. Předností našich kroužků je rodinná atmosféra na Orlovně, dlouholetá zkušenost s tréninkem dětí a cenová dostupnost sportování pro Vaše děti. Florbalku nebo brankářské vybavení dětem půjčíme.

Několik volných míst je ještě v kroužku pro děti narozené v letech 2013-2015.

V případě zájmu pište na florbal@orlak.cz.

Informace k florbalovému týmu najdete zde:   http://www.orlak.cz/sporty/florbal/

 

Nábor do tenisové školy Orla Řečkovice

je určen pro všechny věkové kategorie. Věnujeme se dětem od 4 let až po dospělé hráče, kteří se chtějí neustále zlepšovat. Ať už jste začátečník nebo pokročilý, našim cílem je, abyste se zdokonalovali nejen ve svých tenisových dovednostech, ale užili si na trénincích zábavu a zlepšili kondici.

V případě zájmu pište na tenisovaskola@orlak.cz

Více informací k tenisu najdete zde:  http://www.orlak.cz/tenis/

 

Chceš hrát fotbálek? Jenom tak?

Přijď si zakopat do našeho futsalového kroužku. Hrajeme a učíme se futsal pro radost, bez intenzivních tréninků a soutěžních zápasů. Trénujeme pravidelný každé pondělí od 18:00 do 19:00 na Orláku

Neočekáváme žádnou excelentní techniku, ani fyzickou kondici. Ideální věk je mezi 10-16 roky. Zapadneš mezi nás, pokud máš radost ze hry a znáš pravidla fair-play. Určitě se u nás taky něco naučíš a seznámíš se s prima partou kluků.

V případě zájmu pište na: info@orlak.cz

 

MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Statutární město Brno
Jihomoravský kraj
MŠMT